Murata Electronics North America CSTCE8M00G15A03-RO
CSTCE8M00G15A03-RO picture photo
Mfg. Part Number
CSTCE8M00G15A03-RO
Datasheet Download
CSTCE8M00G15A03-RO.pdf
Availability of CSTCE8M00G15A03-RO
QUANTITY
CSTCE8M00G15A03-RO Order Process
Ship out your order
Specifications of CSTCE8M00G15A03-RO
Internal Part NumberEIS-CSTCE8M00G15A03-RO
Delivery TimeIn stock, ship CSTCE8M00G15A03-RO today.
SeriesCSTCE8M00G
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CSTCE8M00G15A03-RO
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCSTCE8M00, CSTCE8M00G15A03-RO Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CSTCE8M00G15A03-RO Details Description
Related parts for CSTCE8M00G15A03-RO
CONN RCPT WATERPROOF 4POS MALE datasheet.pdf
RES SMD 4.12K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
ADJUSTABLE CABLE STRIP W/BLADE datasheet.pdf
CONN PLUG 21POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
CONV DC/DC 2W 15VIN 24VOUT SMD datasheet.pdf
CONV DC/DC 0.25W 5V IN 15V OUT datasheet.pdf
FAN AXIAL 50X20MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 50W datasheet.pdf