Murata Electronics North America CSTCE8M00G25A0T-R0
CSTCE8M00G25A0T-R0 picture photo
Mfg. Part Number
CSTCE8M00G25A0T-R0
Datasheet Download
CSTCE8M00G25A0T-R0.pdf
Availability of CSTCE8M00G25A0T-R0
QUANTITY
CSTCE8M00G25A0T-R0 Order Process
Ship out your order
Specifications of CSTCE8M00G25A0T-R0
Internal Part NumberEIS-CSTCE8M00G25A0T-R0
Delivery TimeIn stock, ship CSTCE8M00G25A0T-R0 today.
SeriesCSTCE8M00G
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CSTCE8M00G25A0T-R0
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCSTCE8M00, CSTCE8M00G25A0T-R0 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CSTCE8M00G25A0T-R0 Details Description
Related parts for CSTCE8M00G25A0T-R0
CONN HEADER .156 VERT 5POS TIN datasheet.pdf
RES SMD 80.6 OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC DAC 8BIT OCTAL VOUT 16MSOP datasheet.pdf
IC DAC 16BIT SRL 196NFBGA datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 22POS STR 3.5MM datasheet.pdf
OSC PROG 2.5V 1.3NS 20PPM 2X2.5 datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X10MM R-TAB T412 datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS STRAIGHT SCKT datasheet.pdf
RES 16.9K OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf