Murata Electronics North America CSTCS14.318MT-TC(14.318MHZ)
CSTCS14.318MT-TC(14.318MHZ) picture photo
Mfg. Part Number
CSTCS14.318MT-TC(14.318MHZ)
Datasheet Download
CSTCS14.318MT-TC(14.318MHZ).pdf
Availability of CSTCS14.318MT-TC(14.318MHZ)
QUANTITY
EIS Components is the stocking Distributor of CSTCS14.318MT-TC(14.318MHZ), we specialize in Murata Electronics North America all series electronic components. CSTCS14.318MT-TC(14.318MHZ) can be shipped within 24 hours after order. If you have any demands for CSTCS14.318MT-TC(14.318MHZ), Please kindly submit an RFQ here or send us an email. We will reply you as soon as possible.
CSTCS14.318MT-TC(14.318MHZ) Order Process
Ship out your order
Specifications of CSTCS14.318MT-TC(14.318MHZ)
Internal Part NumberEIS-CSTCS14.318MT-TC(14.318MHZ)
Delivery TimeIn stock, ship CSTCS14.318MT-TC(14.318MHZ) today.
SeriesCSTCS14.318MT-TC
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case Type4.1X4.7-3P
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CSTCS14.318MT-TC(14.318MHZ)
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCSTCS14.318MT, CSTCS14.318MT-TC(14.318MHZ) Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CSTCS14.318MT-TC(14.318MHZ) Details Description
Related parts for CSTCS14.318MT-TC(14.318MHZ)
CONN EDGECARD 10POS R/A .050 DIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 10POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
TAPE SEALING BOX TAN 48MMX50M datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 15 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
DIODE ZENER 43V 1.5W DO214AA datasheet.pdf
BOX PLSTC GRAY 25.59"L X 21.59"W datasheet.pdf
INPUT MODULE 16 DIGITAL 24VDC datasheet.pdf
CAP FILM 5600PF 3% 1.25KVDC RAD datasheet.pdf
HOUSING TERM BLOCK datasheet.pdf
CONN PLUG 18POS INLINE SKT datasheet.pdf
CRYSTAL 25.000 MHZ 10PF SMT datasheet.pdf