Murata Electronics North America CSTCS32.00MXA51-TC
CSTCS32.00MXA51-TC picture photo
Mfg. Part Number
CSTCS32.00MXA51-TC
Datasheet Download
CSTCS32.00MXA51-TC.pdf
Availability of CSTCS32.00MXA51-TC
QUANTITY
CSTCS32.00MXA51-TC Order Process
Ship out your order
Specifications of CSTCS32.00MXA51-TC
Internal Part NumberEIS-CSTCS32.00MXA51-TC
Delivery TimeIn stock, ship CSTCS32.00MXA51-TC today.
SeriesCSTCS32.00
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case Type5650
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CSTCS32.00MXA51-TC
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCSTCS32.0, CSTCS32.00MXA51-TC Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CSTCS32.00MXA51-TC Details Description
Related parts for CSTCS32.00MXA51-TC
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 20W datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 51 Position Panel Mount Solder Cup datasheet.pdf
CABLE 3COND 16AWG BLACK 5000' datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 25W datasheet.pdf
RES 2.43K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 6.98K OHM 3/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 16.2K OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf
DIODE ARRAY SCHOTTKY 35V D2PAK datasheet.pdf
FIXED IND 47MH 94MA 5.31 OHM TH datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS JAM NUT SKT datasheet.pdf