Murata Electronics North America CSTCV13M5X53J-R0 13.5MHZ
CSTCV13M5X53J-R0 13.5MHZ picture photo
Mfg. Part Number
CSTCV13M5X53J-R0 13.5MHZ
Datasheet Download
CSTCV13M5X53J-R0 13.5MHZ.pdf
Availability of CSTCV13M5X53J-R0 13.5MHZ
QUANTITY
EIS Components is the stocking Distributor of CSTCV13M5X53J-R0 13.5MHZ, we specialize in Murata Electronics North America all series electronic components. CSTCV13M5X53J-R0 13.5MHZ can be shipped within 24 hours after order. If you have any demands for CSTCV13M5X53J-R0 13.5MHZ, Please kindly submit an RFQ here or send us an email. We will reply you as soon as possible.
CSTCV13M5X53J-R0 13.5MHZ Order Process
Ship out your order
Specifications of CSTCV13M5X53J-R0 13.5MHZ
Internal Part NumberEIS-CSTCV13M5X53J-R0 13.5MHZ
Delivery TimeIn stock, ship CSTCV13M5X53J-R0 13.5MHZ today.
SeriesCSTCV13M5X53J-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CSTCV13M5X53J-R0 13.5MHZ
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCSTCV13M5X53, CSTCV13M5X53J-R0 13.5MHZ Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CSTCV13M5X53J-R0 13.5MHZ Details Description
Related parts for CSTCV13M5X53J-R0 13.5MHZ
CAP TANT 100UF 6.3V 10% 1210 datasheet.pdf
BRD SPT SNAP LOCK NYLON 16MM datasheet.pdf
E1 DIE FOR 19031-0041 datasheet.pdf
RES 42.2 OHM 7W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 41POS SKT datasheet.pdf
RES 2.32M OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
IC COMPARATOR TINY QUAD 14-SOIC datasheet.pdf
CAP ALUM 81000UF 40V SCREW datasheet.pdf
RES 360 OHM 2.25W 5% AXIAL datasheet.pdf
KJA SERIES III datasheet.pdf
DISPLAY 20.32MM GREEN 1DIGIT CA datasheet.pdf