Murata Electronics North America CSTCV17M0X51Q-R0
CSTCV17M0X51Q-R0 picture photo
Mfg. Part Number
CSTCV17M0X51Q-R0
Datasheet Download
CSTCV17M0X51Q-R0.pdf
Availability of CSTCV17M0X51Q-R0
QUANTITY
CSTCV17M0X51Q-R0 Order Process
Ship out your order
Specifications of CSTCV17M0X51Q-R0
Internal Part NumberEIS-CSTCV17M0X51Q-R0
Delivery TimeIn stock, ship CSTCV17M0X51Q-R0 today.
SeriesCSTCV17M0
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CSTCV17M0X51Q-R0
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCSTCV17M, CSTCV17M0X51Q-R0 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CSTCV17M0X51Q-R0 Details Description
Related parts for CSTCV17M0X51Q-R0
IDC CABLE - MKR16K/MC16G/MCF16K datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 5.1V +/-15V 40W datasheet.pdf
RES SMD 1.5K OHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES SMD 3.6M OHM 5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
WIRE & CABLE MARKERS datasheet.pdf
CONN PLUG 6 POS RT ANG W/SCKT datasheet.pdf
CONN HEADER 15POS .100" GOLD datasheet.pdf
SWITCH SLIDE datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V datasheet.pdf
RES 357 OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 1.1PF 200V NP0 0805 datasheet.pdf