Murata Electronics North America CSTCV19M6X51J-RO
CSTCV19M6X51J-RO picture photo
Mfg. Part Number
CSTCV19M6X51J-RO
Datasheet Download
CSTCV19M6X51J-RO.pdf
Availability of CSTCV19M6X51J-RO
QUANTITY
CSTCV19M6X51J-RO Order Process
Ship out your order
Specifications of CSTCV19M6X51J-RO
Internal Part NumberEIS-CSTCV19M6X51J-RO
Delivery TimeIn stock, ship CSTCV19M6X51J-RO today.
SeriesCSTCV19M6
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CSTCV19M6X51J-RO
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCSTCV19M, CSTCV19M6X51J-RO Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CSTCV19M6X51J-RO Details Description
Related parts for CSTCV19M6X51J-RO
CONN HEADER 60POS .8MM DUAL SMD datasheet.pdf
SENSOR 500PSI 1/4-18NPT .5-4.5V datasheet.pdf
CONVEYOR ROLLER datasheet.pdf
INSULATION PUNCH datasheet.pdf
FIXED IND 5.1UH 4.6A 25.9 MOHM datasheet.pdf
CONN FPC BOTTOM 13POS 0.30MM R/A datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS INLINE SKT datasheet.pdf
CONN RCPT 12POS INLINE SKT datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 14 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf