Murata Electronics North America CSTCV25M0X53Q-RO
CSTCV25M0X53Q-RO picture photo
Mfg. Part Number
CSTCV25M0X53Q-RO
Datasheet Download
CSTCV25M0X53Q-RO.pdf
Availability of CSTCV25M0X53Q-RO
QUANTITY
CSTCV25M0X53Q-RO Order Process
Ship out your order
Specifications of CSTCV25M0X53Q-RO
Internal Part NumberEIS-CSTCV25M0X53Q-RO
Delivery TimeIn stock, ship CSTCV25M0X53Q-RO today.
SeriesCSTCV25M0
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CSTCV25M0X53Q-RO
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCSTCV25M, CSTCV25M0X53Q-RO Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CSTCV25M0X53Q-RO Details Description
Related parts for CSTCV25M0X53Q-RO
CONN HEADER R/A .100 6POS 15AU datasheet.pdf
CONN EDGECARD 190POS .050 SMD datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 2SMD datasheet.pdf
RES SMD 1.54K OHM 1% 1/8W 0402 datasheet.pdf
EVAL BOARD FOR TW2864B-LD1-GR datasheet.pdf
RES 39 OHM 5W 5% AXIAL datasheet.pdf
PRESSURE TRANSDUCER datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X30MM L-TAB T412 datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X12MM XCUT T766 datasheet.pdf
LED WHITE CLEAR 5MM ROUND T/H datasheet.pdf
CAP CER 220PF 25V NP0 0603 datasheet.pdf