Murata Electronics North America CSTCW24M0X21010-R0
CSTCW24M0X21010-R0 picture photo
Mfg. Part Number
CSTCW24M0X21010-R0
Datasheet Download
CSTCW24M0X21010-R0.pdf
Availability of CSTCW24M0X21010-R0
QUANTITY
CSTCW24M0X21010-R0 Order Process
Ship out your order
Specifications of CSTCW24M0X21010-R0
Internal Part NumberEIS-CSTCW24M0X21010-R0
Delivery TimeIn stock, ship CSTCW24M0X21010-R0 today.
SeriesCSTCW24M0X
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CSTCW24M0X21010-R0
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCSTCW24M0, CSTCW24M0X21010-R0 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CSTCW24M0X21010-R0 Details Description
Related parts for CSTCW24M0X21010-R0
CAP CER 100PF 1KV X7R 1812 datasheet.pdf
RES SMD 2.49KOHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC BUS SWITCH 10BIT 24-QSOP datasheet.pdf
FIXED IND 300NH 27A 0.29 MOHM datasheet.pdf
PRESS LAMP ASSY datasheet.pdf
Connector Receptacle USB TypeA 2.0 4 Position Through Hole, Vertical datasheet.pdf
FIXED IND 100NH 895MA 130 MOHM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X15MM XCUT datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 20W datasheet.pdf
15UF 100V 6,3X11 datasheet.pdf