Murata Electronics North America CSTCW30.000M
CSTCW30.000M picture photo
Mfg. Part Number
CSTCW30.000M
Datasheet Download
CSTCW30.000M.pdf
Availability of CSTCW30.000M
QUANTITY
CSTCW30.000M Order Process
Ship out your order
Specifications of CSTCW30.000M
Internal Part NumberEIS-CSTCW30.000M
Delivery TimeIn stock, ship CSTCW30.000M today.
SeriesCSTCW30
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CSTCW30.000M
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCSTCW3, CSTCW30.000M Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CSTCW30.000M Details Description
Related parts for CSTCW30.000M
DSUB CABL-AMP37G/ AE37G / AFP37G datasheet.pdf
CONN HEADER VERT 40POS PCB TIN datasheet.pdf
IC OPAMP CFA 330MHZ LP 8-SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
RES SMD 301K OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf
IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3 datasheet.pdf
CONN PLUG 7POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
CONN RCPT 47POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
CONTACT SKT CRIMP 14 AWG GOLD datasheet.pdf
RES SMD 909 OHM 0.1% 5/8W 0805 datasheet.pdf