Murata Electronics North America CSTCW32M0X51-R0(32.000MHZ)
CSTCW32M0X51-R0(32.000MHZ) picture photo
Mfg. Part Number
CSTCW32M0X51-R0(32.000MHZ)
Datasheet Download
CSTCW32M0X51-R0(32.000MHZ).pdf
Availability of CSTCW32M0X51-R0(32.000MHZ)
QUANTITY
EIS Components is the stocking Distributor of CSTCW32M0X51-R0(32.000MHZ), we specialize in Murata Electronics North America all series electronic components. CSTCW32M0X51-R0(32.000MHZ) can be shipped within 24 hours after order. If you have any demands for CSTCW32M0X51-R0(32.000MHZ), Please kindly submit an RFQ here or send us an email. We will reply you as soon as possible.
CSTCW32M0X51-R0(32.000MHZ) Order Process
Ship out your order
Specifications of CSTCW32M0X51-R0(32.000MHZ)
Internal Part NumberEIS-CSTCW32M0X51-R0(32.000MHZ)
Delivery TimeIn stock, ship CSTCW32M0X51-R0(32.000MHZ) today.
SeriesCSTCW32M0X51-R0
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case Type2 2.5
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CSTCW32M0X51-R0(32.000MHZ)
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCSTCW32M0X51-, CSTCW32M0X51-R0(32.000MHZ) Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CSTCW32M0X51-R0(32.000MHZ) Details Description
Related parts for CSTCW32M0X51-R0(32.000MHZ)
CABLE STEREO PLUG-PLUG 6FT datasheet.pdf
RES CHAS MNT 40 OHM 5% 10W datasheet.pdf
SENSOR 1500PSI M10-1.0 6G 4.5V datasheet.pdf
CONN HEADER VERT 21POS GOLD SMD datasheet.pdf
FIXED IND 56UH 1.2A 180 MOHM TH datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
RES 3.16K OHM 2W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 0.22UF 4V X7S 0201 datasheet.pdf
SWITCH SLIDE SPDT 500MA 50V datasheet.pdf
CONN SOCKET PLCC 52POS TIN datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS JAM NUT PIN datasheet.pdf