Murata Electronics North America CSTCW45M1X21001-RO
CSTCW45M1X21001-RO picture photo
Mfg. Part Number
CSTCW45M1X21001-RO
Datasheet Download
CSTCW45M1X21001-RO.pdf
Availability of CSTCW45M1X21001-RO
QUANTITY
CSTCW45M1X21001-RO Order Process
Ship out your order
Specifications of CSTCW45M1X21001-RO
Internal Part NumberEIS-CSTCW45M1X21001-RO
Delivery TimeIn stock, ship CSTCW45M1X21001-RO today.
SeriesCSTCW45M1X
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CSTCW45M1X21001-RO
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCSTCW45M1, CSTCW45M1X21001-RO Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CSTCW45M1X21001-RO Details Description
Related parts for CSTCW45M1X21001-RO
IC VOLTAGE MONITOR TRPL 14-SOIC datasheet.pdf
Connector Receptacle 4 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
MOSFET N-CH 1000V 14A TO-247 datasheet.pdf
CONN HDR STR STACK 34POS 2MM T/H datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
CAP THIN FILM 1PF 16V 01005 datasheet.pdf
CAP FILM 4700PF 10% 400VDC RAD datasheet.pdf
RES 61.9 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 3PF 25V NP0 01005 datasheet.pdf
CONN FPC BOTTOM 25POS 0.30MM R/A datasheet.pdf