Murata Electronics North America CSTCW4800MX
CSTCW4800MX picture photo
Mfg. Part Number
CSTCW4800MX
Datasheet Download
CSTCW4800MX.pdf
Availability of CSTCW4800MX
QUANTITY
CSTCW4800MX Order Process
Ship out your order
Specifications of CSTCW4800MX
Internal Part NumberEIS-CSTCW4800MX
Delivery TimeIn stock, ship CSTCW4800MX today.
SeriesCSTCW4
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CSTCW4800MX
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCSTCW, CSTCW4800MX Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CSTCW4800MX Details Description
Related parts for CSTCW4800MX
DIODE SCHOTTKY 80V 1A SMA datasheet.pdf
FIXED IND 150UH 158MA 8 OHM SMD datasheet.pdf
M16C/20EPROM80D0 PROGRAMMING ADA datasheet.pdf
RES 110 OHM 3W 5% AXIAL datasheet.pdf
RELAY TELECOM DPDT 2A 3V datasheet.pdf
FIXED IND 33UH 2.3A 81 MOHM SMD datasheet.pdf
RES SMD 1.43K OHM 1% 1.5W 2512 datasheet.pdf
RES 10.2K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
CIR BRKR THRMMAG 8A 277VAC 50VDC datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL datasheet.pdf
RES 13K OHM .3W .01% RADIAL datasheet.pdf