Murata Electronics North America CSTCW48M0X11027-R0
CSTCW48M0X11027-R0 picture photo
Mfg. Part Number
CSTCW48M0X11027-R0
Datasheet Download
CSTCW48M0X11027-R0.pdf
Availability of CSTCW48M0X11027-R0
QUANTITY
CSTCW48M0X11027-R0 Order Process
Ship out your order
Specifications of CSTCW48M0X11027-R0
Internal Part NumberEIS-CSTCW48M0X11027-R0
Delivery TimeIn stock, ship CSTCW48M0X11027-R0 today.
SeriesCSTCW48M0X
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CSTCW48M0X11027-R0
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCSTCW48M0, CSTCW48M0X11027-R0 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CSTCW48M0X11027-R0 Details Description
Related parts for CSTCW48M0X11027-R0
SWITCH MINI SPDT ROLL LVR.187"QC datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 110V datasheet.pdf
IC TXRX 3.3V EIA/TIA-562 16-SOIC datasheet.pdf
IC 9-BIT GEN/CHKER 14SOIC datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 6.3V SMD datasheet.pdf
NYLON MULTI 1 1/4" BLACK 50' datasheet.pdf
CABLE 2COND 18AWG 1000' datasheet.pdf
RES 162K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN BASE SIDE ENTRY SZ16B M25 datasheet.pdf
96 CKT FEMALE CONN RNV 303 008 datasheet.pdf
OSC VCTCXO 19.44MHZ LVCMOS SMD datasheet.pdf