Murata Electronics North America CSTCW48MOX1200G-R0
CSTCW48MOX1200G-R0 picture photo
Mfg. Part Number
CSTCW48MOX1200G-R0
Datasheet Download
CSTCW48MOX1200G-R0.pdf
Availability of CSTCW48MOX1200G-R0
QUANTITY
CSTCW48MOX1200G-R0 Order Process
Ship out your order
Specifications of CSTCW48MOX1200G-R0
Internal Part NumberEIS-CSTCW48MOX1200G-R0
Delivery TimeIn stock, ship CSTCW48MOX1200G-R0 today.
SeriesCSTCW48MOX
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CSTCW48MOX1200G-R0
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCSTCW48MO, CSTCW48MOX1200G-R0 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CSTCW48MOX1200G-R0 Details Description
Related parts for CSTCW48MOX1200G-R0
CONN HEADER 40POS .100" SGL GOLD datasheet.pdf
RECT BRIDGE 100A 1200V FO-T-A datasheet.pdf
SENSOR 1 PSI GAUGE PRESSURE AXIA datasheet.pdf
CONN RCPT 84POS 1MM SMD GOLD datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3250K 2SMD datasheet.pdf
CAP CER 5PF 1KV NP0 RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 50W datasheet.pdf
1-LEVEL TERMINAL BLOCK BLUE datasheet.pdf
CONN HDR 25POS 0.200 T/H datasheet.pdf
FIXED IND 4.7MH 50MA 18 OHM TH datasheet.pdf
CONN HEADER .050" 18POS datasheet.pdf