Murata Electronics North America CSTLA16M9X53-AO
CSTLA16M9X53-AO picture photo
Mfg. Part Number
CSTLA16M9X53-AO
Datasheet Download
CSTLA16M9X53-AO.pdf
Availability of CSTLA16M9X53-AO
QUANTITY
CSTLA16M9X53-AO Order Process
Ship out your order
Specifications of CSTLA16M9X53-AO
Internal Part NumberEIS-CSTLA16M9X53-AO
Delivery TimeIn stock, ship CSTLA16M9X53-AO today.
SeriesCSTLA16M9
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case Type3P
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CSTLA16M9X53-AO
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCSTLA16, CSTLA16M9X53-AO Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CSTLA16M9X53-AO Details Description
Related parts for CSTLA16M9X53-AO
OPTOISO 5.3KV DARLINGTON 6-SMD datasheet.pdf
IC MCU 16BIT ROMLESS 144-PQFP datasheet.pdf
SIDACTOR BI 220V 150A TO-92 datasheet.pdf
MOSFET RF N-CH 26V 20W TO-272-4 datasheet.pdf
IC 8-BIT BUS SW 2-PORT 20-QSOP datasheet.pdf
MODULE M10 UHF datasheet.pdf
CAP CER 4.7UF 16V X7R 1206 datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
IC MULTIPLEXER PCIE 4CH 42TQFN datasheet.pdf
TVS DIODE 168VWM 272.4VC P600 datasheet.pdf
CONN RCPT 54POS PNL MNT PIN datasheet.pdf