Murata Electronics North America CSTLS10M00G53-BO
CSTLS10M00G53-BO picture photo
Mfg. Part Number
CSTLS10M00G53-BO
Datasheet Download
CSTLS10M00G53-BO.pdf
Availability of CSTLS10M00G53-BO
QUANTITY
CSTLS10M00G53-BO Order Process
Ship out your order
Specifications of CSTLS10M00G53-BO
Internal Part NumberEIS-CSTLS10M00G53-BO
Delivery TimeIn stock, ship CSTLS10M00G53-BO today.
SeriesCSTLS10M0
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeDIP
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CSTLS10M00G53-BO
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCSTLS10M, CSTLS10M00G53-BO Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CSTLS10M00G53-BO Details Description
Related parts for CSTLS10M00G53-BO
DIODE ARRAY GP 85V 125MA SOT523 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .156 DIP SLD datasheet.pdf
HPC 8 POSITION MATING datasheet.pdf
IGBT 600V 550A 1750W SP6 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 50W datasheet.pdf
CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X30MM R-TAB datasheet.pdf
DEV KIT FOR HERCULES datasheet.pdf
TVS DIODE 40VWM 65.8VC AXIAL datasheet.pdf
TV 8C 8#8(QUAD) PIN RECP datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 10A 120V datasheet.pdf