B&K Precision CT3337-50
CT3337-50 picture photo
Mfg. Part Number
CT3337-50
Manufacturer
Product Category
Coaxial Connectors (RF) - Terminators
Brief Description
SMA MALE TERMINATOR 50OHM 18GHZ
Datasheet Download
CT3337-50.pdf
Availability of CT3337-50
QUANTITY
CT3337-50 Order Process
Ship out your order
Specifications of CT3337-50
Internal Part NumberEIS-CT3337-50
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCoaxial Connectors (RF) - Terminators
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CT3337-50
Related LinksCT33, CT3337-50 Datasheet, B&K Precision Distributor
CT3337-50 Details Description
Related parts for CT3337-50
IC OTP 512KBIT 55NS 40VSOP datasheet.pdf
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO204AC datasheet.pdf
DIP CABLE - HDM34H/AE34M/HDM34H datasheet.pdf
CONN EDGECARD 98POS .125 SQ WW datasheet.pdf
RES 11K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 55POS SKT datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 5V 5W datasheet.pdf
952 TB RIS CLA 2-ROWS datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.0V datasheet.pdf