TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine CTC-0015-22-9/5-9
CTC-0015-22-9/5-9 picture photo
Mfg. Part Number
CTC-0015-22-9/5-9
Manufacturer
Product Category
Multiple Conductor Cables
Brief Description
THERMOCOUPLE CABLE
Datasheet Download
CTC-0015-22-9/5-9.pdf
Availability of CTC-0015-22-9/5-9
QUANTITY
CTC-0015-22-9/5-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of CTC-0015-22-9/5-9
Internal Part NumberEIS-CTC-0015-22-9/5-9
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires
FamilyMultiple Conductor Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CTC-0015-22-9/5-9
CTC-0015-22-9/5-9 Details Description
Related parts for CTC-0015-22-9/5-9
CONN 44POS2MM HEADER RT/DUAL GLD datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 16V 20% 2413 datasheet.pdf
MACHINE SCREW PAN PHILLIPS 4-40 datasheet.pdf
IC SWITCH SPST 8SOIC datasheet.pdf
RES SMD 80.6K OHM 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS BOX MNT W/SCKT datasheet.pdf
RES SMD 71.5KOHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES 1.13K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH THUMBWHEEL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .100" datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .156" datasheet.pdf
CAP CER 9.6PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf