Amphenol Aerospace Operations CTV06RQF-17-22S-LC
CTV06RQF-17-22S-LC picture photo
Mfg. Part Number
CTV06RQF-17-22S-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 2#12(COAX) 2#8(QUAD) SKT RE
Datasheet Download
CTV06RQF-17-22S-LC.pdf
Availability of CTV06RQF-17-22S-LC
QUANTITY
CTV06RQF-17-22S-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of CTV06RQF-17-22S-LC
Internal Part NumberEIS-CTV06RQF-17-22S-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CTV06RQF-17-22S-LC
Related LinksCTV06RQF-, CTV06RQF-17-22S-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
CTV06RQF-17-22S-LC Details Description
Related parts for CTV06RQF-17-22S-LC
TERM SOLDER SLOT .340" .165"L datasheet.pdf
RES SMD 348 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC BUFF/DVR TRI-ST 20BIT 56SSOP datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 15 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
IC GATE DVR LO-SIDE DL 5A 8SON datasheet.pdf
SENSOR REED SWITCH SPST datasheet.pdf
CONN SOCKET PGA 403POS GOLD datasheet.pdf
IC OSC VCXO 240MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X35MM L-TAB T412 datasheet.pdf
CAP CER 0.022UF 100V X7R RADIAL datasheet.pdf
55PC CABLE datasheet.pdf
IC OSC SILICON 8.192MHZ 8-MSOP datasheet.pdf