Amphenol Aerospace Operations CTV07RF-9-9PC-P15AD
CTV07RF-9-9PC-P15AD picture photo
Mfg. Part Number
CTV07RF-9-9PC-P15AD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
HD 38999 9C 9#23 PIN RECP
Datasheet Download
CTV07RF-9-9PC-P15AD.pdf
Availability of CTV07RF-9-9PC-P15AD
QUANTITY
CTV07RF-9-9PC-P15AD Order Process
Ship out your order
Specifications of CTV07RF-9-9PC-P15AD
Internal Part NumberEIS-CTV07RF-9-9PC-P15AD
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CTV07RF-9-9PC-P15AD
Related LinksCTV07RF-9, CTV07RF-9-9PC-P15AD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
CTV07RF-9-9PC-P15AD Details Description
Related parts for CTV07RF-9-9PC-P15AD
FUSE GLASS 1A 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
SIDAC SYM 1CHP 280V 1000A TO220 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
TVS DIODE 23.1VWM 39.38VC AXIAL datasheet.pdf
RES 5.62K OHM 3/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER 5.6V 1.5W DO204AL datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X25MM L-TAB datasheet.pdf
MEMORY CARD SD 128MB SLC datasheet.pdf
TINEL LOCK RING ADAPT datasheet.pdf
CAP FILM 0.033 UF 10% 2000VDC datasheet.pdf