Amphenol Aerospace Operations CTVP00RF-25-187PD-P35AD
CTVP00RF-25-187PD-P35AD picture photo
Mfg. Part Number
CTVP00RF-25-187PD-P35AD
Brief Description
HD 38999 187C 187#23 PIN RECP
Datasheet Download
CTVP00RF-25-187PD-P35AD.pdf
Availability of CTVP00RF-25-187PD-P35AD
QUANTITY
CTVP00RF-25-187PD-P35AD Order Process
Ship out your order
Specifications of CTVP00RF-25-187PD-P35AD
Internal Part NumberEIS-CTVP00RF-25-187PD-P35AD
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CTVP00RF-25-187PD-P35AD
CTVP00RF-25-187PD-P35AD Details Description
Related parts for CTVP00RF-25-187PD-P35AD
RES 750 OHM 35W 5% TO220 datasheet.pdf
FIXED IND 6.8UH 4.4A 27 MOHM SMD datasheet.pdf
VARISTOR 510V 1.2KA DISC 9MM datasheet.pdf
IC OPAMP GP 1.5MHZ RRO 8SOIC datasheet.pdf
OSC XO 17.2032MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
SOCKET 20-22AWG CRIMP GOLD FLASH datasheet.pdf
RES 14K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 0.15 OHM 5% 3/4W 2010 datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK R/A datasheet.pdf
26500 26#20 6#12 P TH RECP LC datasheet.pdf
Capacitors TRIMMER 8.5-40PF 100V SMD datasheet.pdf