Amphenol Aerospace Operations CTVP00RW-13-32PC-P15
CTVP00RW-13-32PC-P15 picture photo
Mfg. Part Number
CTVP00RW-13-32PC-P15
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
HD 38999 32C 32#23 PIN RECP
Datasheet Download
CTVP00RW-13-32PC-P15.pdf
Availability of CTVP00RW-13-32PC-P15
QUANTITY
CTVP00RW-13-32PC-P15 Order Process
Ship out your order
Specifications of CTVP00RW-13-32PC-P15
Internal Part NumberEIS-CTVP00RW-13-32PC-P15
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CTVP00RW-13-32PC-P15
Related LinksCTVP00RW-1, CTVP00RW-13-32PC-P15 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
CTVP00RW-13-32PC-P15 Details Description
Related parts for CTVP00RW-13-32PC-P15
SW MINI SPDT 15A ROLLR LEVR 250V datasheet.pdf
3.96MM W/W REC HSG datasheet.pdf
CONN RCPT 2POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
RES 8.16 OHM 1W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 270UF 10% 15V AXIAL datasheet.pdf
KNIFE 4.50MM 600 POWER PLUS datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR ROCKER datasheet.pdf
CONN EDGECARD 64POS .125" datasheet.pdf
MICRO 25C S 36" YEL FLOAT NI datasheet.pdf
RES SMD 15K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf