Amphenol Aerospace Operations CTVP00RW-13-32SB-S15AD
CTVP00RW-13-32SB-S15AD picture photo
Mfg. Part Number
CTVP00RW-13-32SB-S15AD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
HD 38999 32C 32#23 SKT RECP
Datasheet Download
CTVP00RW-13-32SB-S15AD.pdf
Availability of CTVP00RW-13-32SB-S15AD
QUANTITY
CTVP00RW-13-32SB-S15AD Order Process
Ship out your order
Specifications of CTVP00RW-13-32SB-S15AD
Internal Part NumberEIS-CTVP00RW-13-32SB-S15AD
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CTVP00RW-13-32SB-S15AD
CTVP00RW-13-32SB-S15AD Details Description
Related parts for CTVP00RW-13-32SB-S15AD
IDC CABLE- ASR10G/ AE10M / X datasheet.pdf
TRANS NPN 60V 1A SC73 datasheet.pdf
TXRX IRDA 115.2KBIT 4MM 8-SMD datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 32POS VERT 3.5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 75W datasheet.pdf
RES 13.7 OHM 7W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 400UF 5% 250VAC SCREW datasheet.pdf
IC OSC VCXO 106.25MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .100" datasheet.pdf