Amphenol Aerospace Operations CTVP00RW-13-32SD-S15AD
CTVP00RW-13-32SD-S15AD picture photo
Mfg. Part Number
CTVP00RW-13-32SD-S15AD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
HD 38999 32C 32#23 SKT RECP
Datasheet Download
CTVP00RW-13-32SD-S15AD.pdf
Availability of CTVP00RW-13-32SD-S15AD
QUANTITY
CTVP00RW-13-32SD-S15AD Order Process
Ship out your order
Specifications of CTVP00RW-13-32SD-S15AD
Internal Part NumberEIS-CTVP00RW-13-32SD-S15AD
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CTVP00RW-13-32SD-S15AD
CTVP00RW-13-32SD-S15AD Details Description
Related parts for CTVP00RW-13-32SD-S15AD
CONN HOUSING 7POS .100 SINGLE datasheet.pdf
FIXED IND 3.3UH 670MA 340 MOHM datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 1.5A TO263-3 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 49.5W datasheet.pdf
FIXED IND 22UH 560MA 740 MOHM TH datasheet.pdf
CABLE STR FMALE-R/A MALE 4POS 1M datasheet.pdf
ARBOR QUICK CHANGE-7/16 datasheet.pdf
CAP CER 5600PF 50V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 390PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 34POS .100" datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS .100" datasheet.pdf