Amphenol Aerospace Operations CTVP00RW-19-28P
CTVP00RW-19-28P picture photo
Mfg. Part Number
CTVP00RW-19-28P
Brief Description
CTV 28C 26#20 2#16 PIN RECP
Datasheet Download
CTVP00RW-19-28P.pdf
Availability of CTVP00RW-19-28P
QUANTITY
CTVP00RW-19-28P Order Process
Ship out your order
Specifications of CTVP00RW-19-28P
Internal Part NumberEIS-CTVP00RW-19-28P
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CTVP00RW-19-28P
Related LinksCTVP00R, CTVP00RW-19-28P Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
CTVP00RW-19-28P Details Description
Related parts for CTVP00RW-19-28P
RES ARRAY 3 RES 150K OHM 6SIP datasheet.pdf
RES SMD 1.33M OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN CODING KEY MALE BROWN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 170POS .050 SMD datasheet.pdf
RES 590K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC FILTER LC 2CH ESD 6WLCSP datasheet.pdf
IC OSC VCXO 125MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
Connector HDMI 19 Position datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X25MM XCUT datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 16 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf