Amphenol Aerospace Operations CTVP00RW-21-11JC
CTVP00RW-21-11JC picture photo
Mfg. Part Number
CTVP00RW-21-11JC
Brief Description
CTV 11C 11#12 SKT RECP
Datasheet Download
CTVP00RW-21-11JC.pdf
Availability of CTVP00RW-21-11JC
QUANTITY
CTVP00RW-21-11JC Order Process
Ship out your order
Specifications of CTVP00RW-21-11JC
Internal Part NumberEIS-CTVP00RW-21-11JC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CTVP00RW-21-11JC
Related LinksCTVP00RW, CTVP00RW-21-11JC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
CTVP00RW-21-11JC Details Description
Related parts for CTVP00RW-21-11JC
CAP CER 0.015UF 200V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CABLE TIE 120LB WR BLK 14.8"L datasheet.pdf
IC GATE OR 4CH 2-INP 14-DIP datasheet.pdf
IC OPAMP GP 1MHZ 8DIP datasheet.pdf
TRIMMER 100K OHM 0.25W SMD datasheet.pdf
Connector Receptacle 11 Position 0.156" (3.96mm) Tin Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M2.5 NYLON 84MM datasheet.pdf
BOX S STEEL 4.72"L X 9.84"W datasheet.pdf
IC OSC VCXO 212.5MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X20MM XCUT T766 datasheet.pdf
DIODE ZENER 20V 225MW SOT23-3 datasheet.pdf
CAP CER 36PF 200V NP0 0805 datasheet.pdf