Amphenol Aerospace Operations CTVP00RW-21-121SB-S1AD
CTVP00RW-21-121SB-S1AD picture photo
Mfg. Part Number
CTVP00RW-21-121SB-S1AD
Brief Description
HD 38999 121C 121#23 SKT RECP
Datasheet Download
CTVP00RW-21-121SB-S1AD.pdf
Availability of CTVP00RW-21-121SB-S1AD
QUANTITY
CTVP00RW-21-121SB-S1AD Order Process
Ship out your order
Specifications of CTVP00RW-21-121SB-S1AD
Internal Part NumberEIS-CTVP00RW-21-121SB-S1AD
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CTVP00RW-21-121SB-S1AD
CTVP00RW-21-121SB-S1AD Details Description
Related parts for CTVP00RW-21-121SB-S1AD
IDC CABLE- AKR20G/ AE20M / AKR20 datasheet.pdf
RES SMD 27K OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC TRANSLATOR UNIDIR 8TSSOP datasheet.pdf
CAP CER 360PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
RES SMD 397 OHM 0.01% 1/10W 0603 datasheet.pdf
ATTENUATOR PAD CHIP 1W 9DB datasheet.pdf
SCREW DRIVER TOOL FOR J-TEK datasheet.pdf
SWITCH KEYLOCK datasheet.pdf
PATCH CORD CAT7A GRAY 5M datasheet.pdf
RES SMD 23.7K OHM 1% 1W 2010 datasheet.pdf
CONN MICRO-D PLUG datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 21POS SKT datasheet.pdf