Amphenol Aerospace Operations CTVP00RW-21-39SB
CTVP00RW-21-39SB picture photo
Mfg. Part Number
CTVP00RW-21-39SB
Brief Description
CTV 39C 37#20 2#16 SKT RECP
Datasheet Download
CTVP00RW-21-39SB.pdf
Availability of CTVP00RW-21-39SB
QUANTITY
CTVP00RW-21-39SB Order Process
Ship out your order
Specifications of CTVP00RW-21-39SB
Internal Part NumberEIS-CTVP00RW-21-39SB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CTVP00RW-21-39SB
Related LinksCTVP00RW, CTVP00RW-21-39SB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
CTVP00RW-21-39SB Details Description
Related parts for CTVP00RW-21-39SB
RES SMD 3.09 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES ARRAY 9 RES 3.9K OHM 10SIP datasheet.pdf
MOSFET N-CH 60V 30A TO220FP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS .050 DIP SLD datasheet.pdf
RESISTOR 12K OHM 1/16W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 10POS SKT datasheet.pdf
PCB CONN CARRIER 2.54MM datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 30A 100V ITO220AB datasheet.pdf
500 TB WIR PRO 180D datasheet.pdf
V/T HDR POWERBLADE datasheet.pdf
68UF 420V 22X25MM 105C 2000H datasheet.pdf