Amphenol Aerospace Operations CTVP00RW-25-20AC
CTVP00RW-25-20AC picture photo
Mfg. Part Number
CTVP00RW-25-20AC
Brief Description
CTV 30C MIXED PIN RECP
Datasheet Download
CTVP00RW-25-20AC.pdf
Availability of CTVP00RW-25-20AC
QUANTITY
CTVP00RW-25-20AC Order Process
Ship out your order
Specifications of CTVP00RW-25-20AC
Internal Part NumberEIS-CTVP00RW-25-20AC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CTVP00RW-25-20AC
Related LinksCTVP00RW, CTVP00RW-25-20AC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
CTVP00RW-25-20AC Details Description
Related parts for CTVP00RW-25-20AC
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
RES SMD 63.4K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES 562 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
PMI BASE S-6 CAND 1 INCAND SCRW datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS .100" datasheet.pdf
CONN EDGECARD 110POS .100" datasheet.pdf
CABLE TIE IN-LINE 10.4" datasheet.pdf
MICRO-MINIATURE SMT JUMPER datasheet.pdf
CAP FILM 0.68UF 10% 275VAC RAD datasheet.pdf
CAP FILM 1800PF 10% 100VDC RDL datasheet.pdf