Amphenol Aerospace Operations CTVPS00RF-21-75BD
CTVPS00RF-21-75BD picture photo
Mfg. Part Number
CTVPS00RF-21-75BD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CTV 4C 4#8(COAX) SKT RECP
Datasheet Download
CTVPS00RF-21-75BD.pdf
Availability of CTVPS00RF-21-75BD
QUANTITY
CTVPS00RF-21-75BD Order Process
Ship out your order
Specifications of CTVPS00RF-21-75BD
Internal Part NumberEIS-CTVPS00RF-21-75BD
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CTVPS00RF-21-75BD
Related LinksCTVPS00R, CTVPS00RF-21-75BD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
CTVPS00RF-21-75BD Details Description
Related parts for CTVPS00RF-21-75BD
CONN EDGECARD 88POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8SOIC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 200W datasheet.pdf
CAP ALUM 820UF 20% 6.3V RADIAL datasheet.pdf
IO NICU NRS PU V0 REC datasheet.pdf
CARD MARKER SELF-LAMINATING datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X25MM L-TAB datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X9.5MM XCUT T766 datasheet.pdf
INDCTR LIGHT datasheet.pdf
CAP FILM 68NF 5% 630VDC RAD datasheet.pdf