Amphenol Aerospace Operations CTVPS00RF-25-19AA
CTVPS00RF-25-19AA picture photo
Mfg. Part Number
CTVPS00RF-25-19AA
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CTV 19C 19#12 PIN RECP
Datasheet Download
CTVPS00RF-25-19AA.pdf
Availability of CTVPS00RF-25-19AA
QUANTITY
CTVPS00RF-25-19AA Order Process
Ship out your order
Specifications of CTVPS00RF-25-19AA
Internal Part NumberEIS-CTVPS00RF-25-19AA
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CTVPS00RF-25-19AA
Related LinksCTVPS00R, CTVPS00RF-25-19AA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
CTVPS00RF-25-19AA Details Description
Related parts for CTVPS00RF-25-19AA
CONN SPLICE BUTT 10-12 AWG PG datasheet.pdf
SENSOR 15PSI M20-1.5 6G .5-4.5V datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 64TQFP datasheet.pdf
TVS DIODE 376VWM 602VC DO214AB datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 256BGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 25W datasheet.pdf
RES 453 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC GATE XOR 1CH 2-INP 5-TSSOP datasheet.pdf
DIP CABLE M-F 18POS datasheet.pdf
CONN PLUG 41POS INLINE PIN datasheet.pdf
CONN RCPT 79POS WALL MNT SKT datasheet.pdf