Amphenol Aerospace Operations CTVPS00RF-25-43SA
CTVPS00RF-25-43SA picture photo
Mfg. Part Number
CTVPS00RF-25-43SA
Brief Description
CTV 43C 23#20 20#16 SKT RECP
Datasheet Download
CTVPS00RF-25-43SA.pdf
Availability of CTVPS00RF-25-43SA
QUANTITY
CTVPS00RF-25-43SA Order Process
Ship out your order
Specifications of CTVPS00RF-25-43SA
Internal Part NumberEIS-CTVPS00RF-25-43SA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CTVPS00RF-25-43SA
Related LinksCTVPS00R, CTVPS00RF-25-43SA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
CTVPS00RF-25-43SA Details Description
Related parts for CTVPS00RF-25-43SA
RES SMD 10 OHM 0.5% 1/4W 1210 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP datasheet.pdf
LCD MODULE FOR TWR SYSTEM datasheet.pdf
CONV DC/DC 15W 9-36VIN +/-15VOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 50W datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
INSERT MALE 3POS+1GND SCREW datasheet.pdf
IC OSC VCXO 25MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .100" datasheet.pdf
350 TB SPRING PLUG datasheet.pdf
Crystal 38.4000MHz 10ppm 18pF 100 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf