Amphenol Aerospace Operations CTVS01RF25-8PB
CTVS01RF25-8PB picture photo
Mfg. Part Number
CTVS01RF25-8PB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CTV 8C 8#8(TWINAX) PIN RECP
Datasheet Download
CTVS01RF25-8PB.pdf
Availability of CTVS01RF25-8PB
QUANTITY
CTVS01RF25-8PB Order Process
Ship out your order
Specifications of CTVS01RF25-8PB
Internal Part NumberEIS-CTVS01RF25-8PB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CTVS01RF25-8PB
Related LinksCTVS01R, CTVS01RF25-8PB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
CTVS01RF25-8PB Details Description
Related parts for CTVS01RF25-8PB
IC FILTER LP 8ORD SW CAP 16SOIC datasheet.pdf
IC OTP 4MBIT 90NS 32TSOP datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 8KB FLASH 32LQFP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN RECEPT 55POS TYPE C R/A datasheet.pdf
TRIMMER 5K OHM 0.25W SMD datasheet.pdf
CONN HEADER BACKPLANE 100PS GOLD datasheet.pdf
RES 43 OHM 2% 1W AXIAL datasheet.pdf
RES 68.1K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
CABLE 5POS datasheet.pdf