Amphenol Aerospace Operations CTVS06RF-21-75PC
CTVS06RF-21-75PC picture photo
Mfg. Part Number
CTVS06RF-21-75PC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CTV 4C 4#8(COAX) PIN PLUG
Datasheet Download
CTVS06RF-21-75PC.pdf
Availability of CTVS06RF-21-75PC
QUANTITY
CTVS06RF-21-75PC Order Process
Ship out your order
Specifications of CTVS06RF-21-75PC
Internal Part NumberEIS-CTVS06RF-21-75PC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CTVS06RF-21-75PC
Related LinksCTVS06RF, CTVS06RF-21-75PC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
CTVS06RF-21-75PC Details Description
Related parts for CTVS06RF-21-75PC
IC DECODER/DEMUX 1-OF-8 16-SOIC datasheet.pdf
MODULE IGBT CBI E3 datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28SSOP datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 8KB FLASH 32LQFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 75W datasheet.pdf
3M 4910 VHB 1" X 3" - 5/PACK datasheet.pdf
RES 600 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 82.5K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
SAFETY MAT 1200X600MM datasheet.pdf
CAP TANT POLY 100UF 25V AXIAL datasheet.pdf