Amphenol Aerospace Operations CTVS06RF-25-19SE-506
CTVS06RF-25-19SE-506 picture photo
Mfg. Part Number
CTVS06RF-25-19SE-506
Brief Description
CTV 19C 19#12 SKT PLUG
Datasheet Download
CTVS06RF-25-19SE-506.pdf
Availability of CTVS06RF-25-19SE-506
QUANTITY
CTVS06RF-25-19SE-506 Order Process
Ship out your order
Specifications of CTVS06RF-25-19SE-506
Internal Part NumberEIS-CTVS06RF-25-19SE-506
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CTVS06RF-25-19SE-506
Related LinksCTVS06RF-2, CTVS06RF-25-19SE-506 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
CTVS06RF-25-19SE-506 Details Description
Related parts for CTVS06RF-25-19SE-506
FIXED IND 2.2UH 4.15A 16.5 MOHM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CAP CER 0.047UF 1.5KV X7R 2225 datasheet.pdf
SENSOR 1500PSI 1/4-18 NPT 1-5V datasheet.pdf
FIXED IND 24NH 280MA 520 MOHM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 49.5W datasheet.pdf
CONN EDGECARD 75POS .050 THRUHL datasheet.pdf
CONN SOCKET .35MM 50POS BRD-FPC datasheet.pdf
270UF 25V 9.5X20.5 85C AXI datasheet.pdf