Amphenol Aerospace Operations CTVS06RF-25-20AA
CTVS06RF-25-20AA picture photo
Mfg. Part Number
CTVS06RF-25-20AA
Brief Description
CTV 30C MIXED PIN PLUG
Datasheet Download
CTVS06RF-25-20AA.pdf
Availability of CTVS06RF-25-20AA
QUANTITY
CTVS06RF-25-20AA Order Process
Ship out your order
Specifications of CTVS06RF-25-20AA
Internal Part NumberEIS-CTVS06RF-25-20AA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CTVS06RF-25-20AA
Related LinksCTVS06RF, CTVS06RF-25-20AA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
CTVS06RF-25-20AA Details Description
Related parts for CTVS06RF-25-20AA
IC REG LDO 1.8V 7.5A DDPAK datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE 3PDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
RES SMD 9.76K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
TAPE POLY FOAM 1" X 5YD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 75W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 5POS SKT datasheet.pdf
CONN RCPT 41POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
SWITCH 2 POS SELECT datasheet.pdf
IC REG LDO ADJ 2.1A 7-TO-220 datasheet.pdf
INS BNCM CABLE ASSY 50OHM 200CM datasheet.pdf
RES SMD 330K OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf