Amphenol Aerospace Operations CTVS06RF-25-20BC
CTVS06RF-25-20BC picture photo
Mfg. Part Number
CTVS06RF-25-20BC
Brief Description
CTV 30C MIXED SKT PLUG
Datasheet Download
CTVS06RF-25-20BC.pdf
Availability of CTVS06RF-25-20BC
QUANTITY
CTVS06RF-25-20BC Order Process
Ship out your order
Specifications of CTVS06RF-25-20BC
Internal Part NumberEIS-CTVS06RF-25-20BC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CTVS06RF-25-20BC
Related LinksCTVS06RF, CTVS06RF-25-20BC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
CTVS06RF-25-20BC Details Description
Related parts for CTVS06RF-25-20BC
CONN HEADER 40POS 2.5MM STR GOLD datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 12V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 52POS .100 EYELET datasheet.pdf
CAP CER 8.2PF 500V 1111 datasheet.pdf
IC OFFLINE SWIT OVP OTP HV 8DIP datasheet.pdf
CONV DC/DC 5W 18-72VIN 12VOUT datasheet.pdf
RES 32.8K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
D4GL-1AFG-A datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X30MM R-TAB datasheet.pdf
CAP FILM 500VDC UF RADIAL datasheet.pdf