Amphenol Aerospace Operations CTVS06RF-25-20BE
CTVS06RF-25-20BE picture photo
Mfg. Part Number
CTVS06RF-25-20BE
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CTV 30C MIXED SKT PLUG
Datasheet Download
CTVS06RF-25-20BE.pdf
Availability of CTVS06RF-25-20BE
QUANTITY
CTVS06RF-25-20BE Order Process
Ship out your order
Specifications of CTVS06RF-25-20BE
Internal Part NumberEIS-CTVS06RF-25-20BE
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CTVS06RF-25-20BE
Related LinksCTVS06RF, CTVS06RF-25-20BE Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
CTVS06RF-25-20BE Details Description
Related parts for CTVS06RF-25-20BE
IC REG SWTCHD CAP INV RATIO 8DIP datasheet.pdf
OSC XO 2.048MHZ CMOS TTL SMD datasheet.pdf
IC OPAMP GP 65KHZ RRO SOT23-5 datasheet.pdf
CABLE 2COND 12AWG BLACK 250' datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 25W datasheet.pdf
RES 1.18M OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RES 19.6 OHM 1% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
RES 1.07K OHM 2W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 0.453 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
LED EMITTER WHT 1060LM 3CH MCPCB datasheet.pdf
FIXED IND 33UH 240MA 1.7 OHM SMD datasheet.pdf