Amphenol Aerospace Operations CTVS06RF-25-24SD-LC
CTVS06RF-25-24SD-LC picture photo
Mfg. Part Number
CTVS06RF-25-24SD-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CTV 24C 12#16 12#12 SKT PLUG
Datasheet Download
CTVS06RF-25-24SD-LC.pdf
Availability of CTVS06RF-25-24SD-LC
QUANTITY
CTVS06RF-25-24SD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of CTVS06RF-25-24SD-LC
Internal Part NumberEIS-CTVS06RF-25-24SD-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CTVS06RF-25-24SD-LC
Related LinksCTVS06RF-, CTVS06RF-25-24SD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
CTVS06RF-25-24SD-LC Details Description
Related parts for CTVS06RF-25-24SD-LC
IC DUAL RS232 TRANS MOD 40-DIP datasheet.pdf
VOLTMETER 0-200MVDC LED PANEL MT datasheet.pdf
SENSOR TEMP I2C/SMBUS 8SOIC datasheet.pdf
RES SMD 4.99KOHM 0.02% 1/4W 1206 datasheet.pdf
SECURITY CAP datasheet.pdf
IC MOTOR CONTROLLER PAR 48VQFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 50W datasheet.pdf
CAP CER 2.4PF 25V NP0 0402 datasheet.pdf
RES 22 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC SRAM 128KBIT 55NS 68PGA datasheet.pdf
CAP CER 0.47UF 25V X7S RADIAL datasheet.pdf