Amphenol Aerospace Operations CTVS06RF-25-35BA
CTVS06RF-25-35BA picture photo
Mfg. Part Number
CTVS06RF-25-35BA
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CTV 128C 128#22D SKT PLUG
Datasheet Download
CTVS06RF-25-35BA.pdf
Availability of CTVS06RF-25-35BA
QUANTITY
CTVS06RF-25-35BA Order Process
Ship out your order
Specifications of CTVS06RF-25-35BA
Internal Part NumberEIS-CTVS06RF-25-35BA
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CTVS06RF-25-35BA
Related LinksCTVS06RF, CTVS06RF-25-35BA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
CTVS06RF-25-35BA Details Description
Related parts for CTVS06RF-25-35BA
FILTER LINE 4.7MH 2.5A TYPE 650 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 100W datasheet.pdf
CAP CER 0.012UF 100V NP0 1825 datasheet.pdf
RES 140K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
TVS DIODE 64.1VWM 103VC DO215AB datasheet.pdf
CONN EDGE DUAL .050 EXTEND 150PO datasheet.pdf
RES SMD 13.8K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf