Amphenol Aerospace Operations CTVS06RF-25-35SC-LC
CTVS06RF-25-35SC-LC picture photo
Mfg. Part Number
CTVS06RF-25-35SC-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CTV 128C 128#22D SKT PLUG
Datasheet Download
CTVS06RF-25-35SC-LC.pdf
Availability of CTVS06RF-25-35SC-LC
QUANTITY
CTVS06RF-25-35SC-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of CTVS06RF-25-35SC-LC
Internal Part NumberEIS-CTVS06RF-25-35SC-LC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CTVS06RF-25-35SC-LC
Related LinksCTVS06RF-, CTVS06RF-25-35SC-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
CTVS06RF-25-35SC-LC Details Description
Related parts for CTVS06RF-25-35SC-LC
DIODE MODULE 150V 100A SOT227B datasheet.pdf
DIODE ZENER 4.7V 150MW EMD2 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 112POS .050 EXTEND datasheet.pdf
CONN PLUG 15POS R/A TIN datasheet.pdf
CAP CER 56PF 50V NP0 AXIAL datasheet.pdf
RES 215K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
FIXED IND 22UH 2.66A 50 MOHM SMD datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X25MM L-TAB datasheet.pdf
CONN PLUG 25POS STRGHT PIN datasheet.pdf
BNC STRAIGHT PLUG-PLUG RG-58 5M datasheet.pdf
CHISEL 30DEG TIP 3.2MM 700DEG datasheet.pdf