Amphenol Aerospace Operations CTVS07RF-23-35JN
CTVS07RF-23-35JN picture photo
Mfg. Part Number
CTVS07RF-23-35JN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CTV 100C 100#22D SKT J/N RECP
Datasheet Download
CTVS07RF-23-35JN.pdf
Availability of CTVS07RF-23-35JN
QUANTITY
CTVS07RF-23-35JN Order Process
Ship out your order
Specifications of CTVS07RF-23-35JN
Internal Part NumberEIS-CTVS07RF-23-35JN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CTVS07RF-23-35JN
Related LinksCTVS07RF, CTVS07RF-23-35JN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
CTVS07RF-23-35JN Details Description
Related parts for CTVS07RF-23-35JN
IC REG LDO 5V/2.6V 16SOIC datasheet.pdf
CONN BNC JACK STR 50 OHM CRIMP datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 100POS JAM NUT SCK datasheet.pdf
IC BOOST PROGRAMABLE DUAL 12DFN datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 22 Circuit 0.300" (7.62mm) datasheet.pdf
HOOK BLACK 4" X 50YD X 0.12" datasheet.pdf
CAP TANT 150UF 10% 20V AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 5% 35V 2915 datasheet.pdf
OSC VCTCXO 13.000MHZ CSNWV SMD datasheet.pdf
HEATSINK FOR TO218/TO220 datasheet.pdf
CAP CER 1.1PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf