Amphenol Aerospace Operations CTVS07RF-25-35P
CTVS07RF-25-35P picture photo
Mfg. Part Number
CTVS07RF-25-35P
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CTV 128C 128#22D PIN J/N RECP
Datasheet Download
CTVS07RF-25-35P.pdf
Availability of CTVS07RF-25-35P
QUANTITY
CTVS07RF-25-35P Order Process
Ship out your order
Specifications of CTVS07RF-25-35P
Internal Part NumberEIS-CTVS07RF-25-35P
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CTVS07RF-25-35P
Related LinksCTVS07R, CTVS07RF-25-35P Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
CTVS07RF-25-35P Details Description
Related parts for CTVS07RF-25-35P
RES SMD 402K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC DSC 16BIT 24KB FLASH 44QFN datasheet.pdf
IC VOLTAGE MONITOR DUAL 8-TSSOP datasheet.pdf
CAP FILM 6UF 10% 660VAC QC TERM datasheet.pdf
RES SMD 64.9K OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf
CONN SSL T-SPLITTER 2POS 3.7MM datasheet.pdf
LED SUPPLY CC AC/DC 75-149V datasheet.pdf
CONN RCPT 17POS WALL MNT W/SKTS datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 2 Circuit 0.250" (6.35mm) datasheet.pdf
OSC PROG 2.5V CMOS 20PPM 5X7MM datasheet.pdf
Connector Receptacle 61 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf