NXP Semiconductors/Freescale Semiconductor, Inc. CWS-OSK-5500-DV
CWS-OSK-5500-DV picture photo
Mfg. Part Number
CWS-OSK-5500-DV
Manufacturer
Product Category
Software, Services
Brief Description
SOFTWARE OSEK SPT DEV SE
Datasheet Download
CWS-OSK-5500-DV.pdf
Availability of CWS-OSK-5500-DV
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
CWS-OSK-5500-DV Order Process
Ship out your order
Specifications of CWS-OSK-5500-DV
Internal Part NumberEIS-CWS-OSK-5500-DV
Lead Free Status / RoHS StatusLead free by exemption / RoHS compliant by exemption
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Design ResourcesDevelopment Tool Selector
Standard Package1
Category Programmers, Development Systems
FamilySoftware, Services
Series-
TypeIntegrated Development Environment (IDE)
Applications-
Edition-
License Length-
License - User Details-
Operating System-
For Use With/Related ProductsMPC5500
Media Delivery Type-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CWS-OSK-5500-DV
CWS-OSK-5500-DV Details Description
Related parts for CWS-OSK-5500-DV
IC MPU 8-BIT 5V 24MHZ 44-PLCC datasheet.pdf
FIXED IND 1.8NH 500MA 200 MOHM datasheet.pdf
CARDEDGE 130POS DUAL .100 GREEN datasheet.pdf
ROUND SPACER M3 BRASS 6MM datasheet.pdf
RES 2.49K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES ARRAY 8 RES 330K OHM 9SIP datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER SOT-25 datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X36.83X5.84MM datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X25MM XCUT T412 datasheet.pdf
POWER FILCKER TIMER 4 FORM C datasheet.pdf
LED ARRAY HOLDER 13.5MM DIA datasheet.pdf