AVX Corporation CX3225GB24000D0HPQCC
CX3225GB24000D0HPQCC picture photo
Mfg. Part Number
CX3225GB24000D0HPQCC
Brief Description
Crystal 24.0000MHz 20ppm 8pF 60 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Datasheet Download
CX3225GB24000D0HPQCC.pdf
Availability of CX3225GB24000D0HPQCC
QUANTITY
CX3225GB24000D0HPQCC Order Process
Ship out your order
Specifications of CX3225GB24000D0HPQCC
Internal Part NumberEIS-CX3225GB24000D0HPQCC
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
TypeMHz Crystal
Frequency24MHz
Frequency Stability±30ppm
Frequency Tolerance±20ppm
Load Capacitance8pF
ESR (Equivalent Series Resistance)60 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Package / Case4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height0.035" (0.90mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CX3225GB24000D0HPQCC
Related LinksCX3225GB24, CX3225GB24000D0HPQCC Datasheet, AVX Corporation Distributor
CX3225GB24000D0HPQCC Details Description
Related parts for CX3225GB24000D0HPQCC
TRANS NPN 400V 3A TO92 datasheet.pdf
LED PNL MT 11/16" 24V WT YELLOW datasheet.pdf
TVS DIODE 15VWM 26.9VC 1.5KE datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 05VIN 0505VOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 25W datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf