Cypress Semiconductor CY25100SXC-056
CY25100SXC-056 picture photo
Mfg. Part Number
CY25100SXC-056
Datasheet Download
CY25100SXC-056.pdf
Availability of CY25100SXC-056
QUANTITY
CY25100SXC-056 Order Process
Ship out your order
Specifications of CY25100SXC-056
Internal Part NumberEIS-CY25100SXC-056
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)3 (168 Hours)
Production Status (Lifecycle)In Production
GSMC Manufacture Merger 15/May/2014
Standard Package194
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CY25100SXC-056
Related LinksCY25100, CY25100SXC-056 Datasheet, Cypress Semiconductor Distributor
CY25100SXC-056 Details Description
Related parts for CY25100SXC-056
RES SMD 5.9 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
MAT DISS VINYL BLUE .100 48X40' datasheet.pdf
CARDEDGE MALE 20POS .100 T/H AU datasheet.pdf
CABLE PNL MNT 4POS SKT-WIRE .5M datasheet.pdf
CAP TANT 6.8UF 5% 50V AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 100 OHM 0.1% 0.15W 1505 datasheet.pdf
RES 15.8K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CHISEL 90DEG 3.0MM datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 24V 350W datasheet.pdf