Cypress Semiconductor CY8C271434-24PXI
CY8C271434-24PXI picture photo
Mfg. Part Number
CY8C271434-24PXI
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
PROGRAMMABLE SYSTEM ON A CHIP
Datasheet Download
CY8C271434-24PXI.pdf
Availability of CY8C271434-24PXI
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
CY8C271434-24PXI Order Process
Ship out your order
Specifications of CY8C271434-24PXI
Internal Part NumberEIS-CY8C271434-24PXI
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CY8C271434-24PXI
Related LinksCY8C2714, CY8C271434-24PXI Datasheet, Cypress Semiconductor Distributor
CY8C271434-24PXI Details Description
Related parts for CY8C271434-24PXI
THYRISTOR SCR 4A 200V TO225AA datasheet.pdf
IC DRVR/RCVR 5V RS232 DUAL 16DIP datasheet.pdf
LED RED DIFF 5MM ROUND T/H datasheet.pdf
CONN PLUG 19POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 23 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 75W datasheet.pdf
RES 505 OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf