Comchip Technology CZRUR39VB-HF
CZRUR39VB-HF picture photo
Mfg. Part Number
CZRUR39VB-HF
Brief Description
DIODE ZENER 39V 150MW 0603
Datasheet Download
CZRUR39VB-HF.pdf
Availability of CZRUR39VB-HF
QUANTITY
CZRUR39VB-HF Order Process
Ship out your order
Specifications of CZRUR39VB-HF
Internal Part NumberEIS-CZRUR39VB-HF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
RoHS InformationRoHS DeclarationCZRU(R) HF Series Material Declaration
PackagingTape & Reel (TR)
Voltage - Zener (Nom) (Vz)39V
Tolerance±2%
Power - Max150mW
Impedance (Max) (Zzt)130 Ohm
Current - Reverse Leakage @ Vr100nA @ 30V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If900mV @ 10mA
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CZRUR39VB-HF
Related LinksCZRUR3, CZRUR39VB-HF Datasheet, Comchip Technology Distributor
CZRUR39VB-HF Details Description
Related parts for CZRUR39VB-HF
LCD DISPLAY W/LED BACKLT 128X64 datasheet.pdf
KIT TELECOM LAN CABLE TEST SET datasheet.pdf
IC REG BUCK 2.8V 0.6A SYNC 5USMD datasheet.pdf
TRANS NPN TRIL 370V 5A SOT-82 datasheet.pdf
POT 5K OHM 2W HYBRITRON LINEAR datasheet.pdf
RES 10K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 1K OHM 0.6W 0.005% RADIAL datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X20MM XCUT T412 datasheet.pdf
RES 115 OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN DSUB 50POS F PC TIN datasheet.pdf