JAE Electronics D*C-20-18S-10000-3
D*C-20-18S-10000-3 picture photo
Mfg. Part Number
D*C-20-18S-10000-3
Manufacturer
Product Category
D-Sub, D-Shaped Connectors - Contacts
Brief Description
CONN DSUB 18POS SOCKET
Datasheet Download
D*C-20-18S-10000-3.pdf
Availability of D*C-20-18S-10000-3
QUANTITY
D*C-20-18S-10000-3 Order Process
Ship out your order
Specifications of D*C-20-18S-10000-3
Internal Part NumberEIS-D*C-20-18S-10000-3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10,000
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub, D-Shaped Connectors - Contacts
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D*C-20-18S-10000-3
Related LinksD*C-20-18, D*C-20-18S-10000-3 Datasheet, JAE Electronics Distributor
D*C-20-18S-10000-3 Details Description
Related parts for D*C-20-18S-10000-3
CONN MOD JACK 6P4C R/A SHIELDED datasheet.pdf
IC SYNC SEPARATOR HD/SD 8-SOIC datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 60KB FLASH 44LQFP datasheet.pdf
TXRX OPT SFP DGTL 850NM IND datasheet.pdf
BOX STEEL GRAY 36"L X 31.38"W datasheet.pdf
CONN PLUG 2 POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
IC FPGA 77 I/O 100VQFP datasheet.pdf
CABLE 2COND 16AWG SHLD 500' datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M4 NYLON 56MM datasheet.pdf
CAP CER 0.068UF 35V X7R 0402 datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X20MM L-TAB datasheet.pdf
OSC MEMS 51.84MHZ CMOS SMD datasheet.pdf